Simple Plan - Reportáž: Incheba arena 2.9.2011

19. listopadu 2011 v 15:26 | Kamusa |  NEW
Ahoj!
Myslím, že mnozí z nás rádi zavzpomínají na kocert Simple Plan v Incheba aréně. Simple Plan navštívili Českou republiku už skoro před třemi měsíci a na základě mého článku o setkání s kapelou jsem byla požádána Jančou (www.t-music.cz) abych napsala článek týkající se rozhovoru se Simple Plan, který byl natočen právě v den koncertu. Zde se na něj můžete ještě jednou podívat:
Reportáž zachycuje úžasnou atmosféru celého koncertu a jak můžeme na videu vidět Seb s Chuckem se na koncert opravdu těšili. Mimojiné, když kluci byli dotázani na jejich koníčky zjistili jsme, že Chuck rád hraje i kouká na hokej a zná mnoho jmen českých hokejistů! :D Samy se podívejte co mají kluci rádi jak při tourování, tak v domácím prostředí.

Simple Plan již mají naplánovou další šňůru evropských koncertů na rok 2012 - resp. březen, duben, Česká republika bohužel zatím mezi nimi nebyla dosud zveřejněna, ale kluci stále přidávají nová data. Pokud se však nemůžete dočkat SP 26/3/ 2012 koncertují ve Vídni a 19-24/3/2012 na několika místech v Německu! Doufejme, že kluky brzy uvidíme v Praze znovu, poku však máte chuť někam vyrazit nezapomeňte checkovat simpleplan.com. :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdo je tvůj nejoblíbenější člen Simple Plan???

1Sebastien
2Jeff
3Pierre
4David
5Chuck

Komentáře

1 ZdenekA ZdenekA | E-mail | 17. ledna 2017 v 14:21 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na simpleplancrew.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama