Leden 2011

NOVÉ ALBUM NA CESTĚ..

27. ledna 2011 v 12:20 | Kamusa |  NEW
ers


Dneska mi přišel informační e-mail, že jsem se v posledních 3 měsících nepřihlásila na svůj blog. Docela mě to překvapilo a tak jsem si řekla, že zase přidám nějakou tu aktualizaci. ;)

No tak v poslední době se toho u Simple Plan začíná dít víc. Nové album už co nevidět vyjde, počítá se že v dubnu, březnu.  Název alba zatím není známý, producentem je Brian Howes a na finálním albu by se mělo objevit 12 písní. Zatím nám jsou známé jen nějaké názvy( Astronaut, This Song Saved My Life, You Suck At Love...). Na veřejnost se také zatím dostali DEMO nahrávky dvou písní, které na albu nebudou + máme jednu live verzi z koncertu nové písně - You Suck At Love.

U kluků teď přípravy vrcholí a chytají se v nejbližší době pro nás připravit co nejvíce novinek, takže se máme určitě na co těšit! :)A co vy, už se těšite na nové album? :)Seb nám ve svém nejnovějším blogu, který přidal na svou oficiální stránku snažil přiblížit situaci u SP. Zde je:

Pierre once said that there's nothing to talk about really when everyday seems the same. Well, let me tell you what that is, for me at least.
We were writing and then recording for such a while, that i've never really played the new songs all the way through that many times. So, these days, i've been listening to the songs a lot, and trying to figure out how i'm gonna play my parts live. So basically, i turn on the stereo real loud, and jam in front of it with my guitar. It's actually kind of funny to watch, but i do enjoy this.
I want to get to a point where they all become automatic, like every single other SP song because we've played them so many times.
We'll get all together very soon, actually as soon as everyone has done the same thing. Chuck is also rehearsing real hard. He recorded drums first, so it's been even longer for him without playing the songs.
That is all! Hope you are as excited as i am to see us out there!
Peace
- Seb

Pierre jednou řekl, že vlastně není ani o čem mluvit, když nám každý den připadá jako ten předchozí. No, nechte mě říct, jaké to je, alespoň pro mě.
Psali jsme a nahrávali jsme po tak dlouhou dobu, že jsem si ty jednotlivé písně ani nestačil pořádně hodněkrát poslechnout. Takže, v posledních dnech jsem poslouchal naši novou desku pořád dokola, abych zjistil, jakým způsobem budu hrát svoje party naživo. Takže to bylo tak, že jsem si pustil stereo opravdu nahlas a hrál jsem k tomu na svou kytaru. Kdyby mě někdo při tom viděl, přišlo by mu to asi celkem směšné, ale mě to baví.
Chci se konečně dostat k tomu bodu, kdy pro mě bude hraní těchto nových písní automatické, stejně jako každá jiná píseň SP, protože jsme je všechny hráli už tolikrát.
Již brzy se zase všichni s klukama sejdeme, hned jakmile každý dokončí to samé. Chuck teď taky cvičí opravdu pilně. Nahrával bicí jako první, takže to pro něj byla o to delší doba, co ty nové písně hrál.
To je vše! Doufám, že se nemůžete dočkat stejně jako já, až nás uvidíte!
Mír
- Seb

Tady ještě máte videa všech nových písní (na albu bude jen jedna) :)...Užijte si je a zatim ;)

Pro více informací simpleplan.com