Srpen 2010

VŠECHNO NEJLEPŠÍ DAVIDE!

31. srpna 2010 v 21:10 | Kamusa
Vím, že je to s velkým zpožděním, ale přece jen.. Dne 29. srpna baskytarista David Desrosiers oslavil své 30. narozeniny. Takže tímto mu přeju vše nejlepší a samozdřejmě také hodně úspěchů s novou deskou ;-).. ->Jdu na twitter:PVŠECHNO NEJLEPŠÍ JEFFE!

23. srpna 2010 v 8:22 | Kamusa |  NEW
Právě 22. srpna Jeff oslavil své 32. narozeniny. Takže tímto mu chci popřát všechno nejlepší, hodně úspěchů s novou deskou, štěští, lásky a ať se mu daří s jeho dcerkama :).... Mimochodem Jeff je nejstarší člen Simple Plan :)...
http://www.voxamps.com/-ad-wp/wp-content/uploads/2008/09/jeff_stinco.jpg

SP VLOGUJÍ

17. srpna 2010 v 10:00 | Kamusa
Ahoj, takže konečně začínáme s prvními vogy ze studia... Simple Plan jak slíbili tak téměř okamžitě natočili vlog ze studia, takže zde se můžete podívat na ten první (omlouvám se s trochou zpozděním). A pod ním najdete nový vlog ze včerejška s novou písní !!! S výstižným názvem - "Another Day, Another Song".. Užijte si je :)
NOVINKY NA FACEBOOKU

10. srpna 2010 v 22:03 | Kamusa
Byli jste na koncert Simple Plan?  měli jste nápis Thank you? -->KLIKEJ!!!
Mimochodem nezapoměn followovat moji stránku na Twitteru a facebooku  zde:

NOVÁ GALERIE!!!

2. srpna 2010 v 11:59 | Kamusa |  NEW

Ahoj! Tak jsem konečně zprovoznila novou galeii Simple Plan crew blogu!   V galerii zatím najdete jen pár fotek  - malu ochutnávku photoshootů a fotky z koncertu z Prahy. Planuji, že v budoucnu by měla být galerie velice obsáhlá, fotky budou stále přibývat - galerie funguje teprve pár hodin :). Budu na ní přidávat nenovější fotky které se u SP objeví, takže ji nezapomente sledovat.  V galerii také najdete nový tagboard, kde můžete přidávat vaše přispěvky, nebo se na cokoli zeptat. Tak doufám, že se bude líbit :) Užijte si jí.