Červen 2010

UPDATE

23. června 2010 v 15:52 | Kamusa |  NEW
Ahoj ! :)Omlouvám se nějak nestíham odpovídat na komentáře... Ty nové spřátelené stránky se budu snažit přidat co nejrychleji, jenomže dnes už to nejspíš nestihnu protože jedu na tancování, takže nejdřív asi zítra :). Jinak Simple Plan stále objiždí festivali Bamboozle Roadshow a hromadí se nám mnoho fotek, videích a ostatních. Také se stále víc a víc blíží prázdniny.. :-P A protože jak jste si mohli všimnout moc tu nepřibývají nové fotky, řekla jsem si že by to chtělo něco lepšího. Takže na prázdniny plánuji rozjet nový, lepší WEB o Simple Plan! s funkční galerií a dalšími vyhchytávkami... V průběhu prázdnin by měla být aspon dodělána grafická úprava stránek a dalších věcí a pak už jen zbývá doplnit obsah s novými věcmi!  Takže se máte na co těšit! Tato nová webvá stránka bude mít jistě větší úrověn, mimochodem design a kódování bude dělat jíž o mnoho zkušenější člověk (grafik), takže to bude vážně bomba!

Mějte se

SIMPLE PLAN CREW NA TWITTERU A FACEBOOKU

20. června 2010 v 21:10 | Kamusa |  NEW
Už bylo konečně načase tyto stránky rozšířit dál po internetu :) Takže pro ty co nás ještě nepronásledují se mohou přidat. Budu ráda až tam uvidím zase o něco víc lidí. Stačí kliknout na ikonku. Budu se snažit  tyto zdroje informací často aktualizovat, možná i častěji než tuto stránku - na dovolených a různých akcích mimo domov, takže se vyplatí tyto stránky sledovat.

NOVÉ BUBBLETWEETY

20. června 2010 v 17:44 | Kamusa |  NEW
Simple Plan nás opět zahrnují kupou novinek. Pierre opět přidal nasvůj twitter nový BubbleTweet.
Zde se na ně můžete podívat :

1. Cincinnati, v Ohiu ZDE
2. den (večer) ZDE

Jinak na simpleplan.cz se už objevil téměř dopsaný text You Suck At Love. Až bude úplný tak ho sem přídám :)

YOU SUCK AT LOVE, CLEVELAND

19. června 2010 v 13:22 | Kamusa |  NEW
Simple Plan pro nás opět připravili pár nových videí a bubbletweetů (od Pierra). Konečně jsme se také mohli dozvědět jak je to s vlasama Davida. David je nakonec stále na černo, ale má nový sestřih, u Pierra si taky můžete všimnout nového sestřihu (moc jim to sluší). A teď už o koncertu v Clevelandu, kde Simple Plan vystupovali včera. Máme zde video z prvního dne Bamboozle roadshow a jeden Bubble Tweet od Pierra s celou kapelou. Jinak se také můžete podívat na novou písničku You Suck At Love!!! Která zazněla na tomto festivalu. :)

You Suck AT Love!:

První den z Bamboozle:


A na Pierrův BubbleTweet se můžete podivat zde.

Jinak ještě přidávám tracklist, který Simple Plan budou mít na tomto turné po Americe:

I'd Do Anything
Shut Up!
Addicted
Your Love Is A Lie
Welcome To My Life
You Suck At Love
Perfect

VLOG Č.3 - KONEC NACVIČOVÁNI

19. června 2010 v 11:08 | Kamusa |  NEW
Předevčírem kluci opět přidali další nový vlog!  Tentokrát je to z ukončení nacvičování na Bamboozle road show. Simple Plan už jsou připraveni a můžou vyrazit a retězec festivalů, který je čeká. Jinak byl také uveřejněn tracklist, který SP budou mít při tomto pásmu koncertů. Můžete se těšit, že brzy uslyšíme novou píseň - You Suck At Love.

Jinak jak jste slyšeli a nakonci i viděli Davidova proměna není ještě uplná a tak se můžeme těšit ještě na další velkou změnu s Davidovými vlasy :-D Jsem zvědavá...

YOU SUCK AT LOVE!

18. června 2010 v 9:32 | Kamusa |  NEW
Opět tu máme nový vlog od kluků ze zkoušení na Bamboozle. V tomto vlogu potvrzují  název písně, která bude na novém albu! Jmenuje se You Suck At Love! Zde se můžete podívat i na začáteční melodii této písně. Tady už slibované video:


DAVID OPĚT NA BLOND

16. června 2010 v 22:27 | Kamusa |  NEW
dd

David dnes na svůj twitter přidal novou fotografii a je opět na blond!!! Líbí?
David byl blonďatý naposledy asi před rokem kdy svou blond převážně tajil a potom se vrátil opět k černé, ale teď máme zase změnu xD.

NOVÝ DESIGN

16. června 2010 v 16:01 | Kamusa |  NEW
dfadfs

Konečně po dlouhé době jsem se dokopala udělat nový design a nastavit ho :). takže tady je, doufám, že se vám bude líbit. Jinak plánuji rozjet ještě jednu stránku - jenom jako galerie, protože galerie na blogu mi příde dost hrozná. Takže až bude tento další projekt hotový dám Vám vědět, jinak piště do komentářů názory na design :)...

Jak ste si také mohli všimnout udělala jsem v menu ikonky pro affy, takže kdo by měl zájem být v elite affy, tak ať mi napíše a já si ho možná přidám. Ráda uvidím nové spřátelené stránky.

NOVÝ VLOG OD KLUKŮ!!!

16. června 2010 v 14:50 | Kamusa |  NEW
Takže konečně po hrozně dlouhé dobe pro nás kluci natočili nový vlog! Vyskytují se tam všichni členi a dokonce odhalí i čast melodie nové písničky, jejíž název prozradí Chuck dnes večr na twitteru. Takže sledujte stránky i twitter :) Jinak jak si budete moci všimnout Pierre má nový účes, nebo víceméně jen zkrácený, ale moc mu to sluší.   A tady je už slibovaný vlog:


VŠECHNO NEJLEPŠÍ SEBE!!!

6. června 2010 v 13:37 | Kamusa |  NEW
fd

A máme tu další narozeniny :)... Včera jsem nebyla doma, tak to teď doháním :) Sebastien Lefebvre včera oslavil své 29. narozeniny. Přeju mu všechno nejlepší a hodně úspěchů s nadcházející deskou :)..


Jinak kdo ještě nehlasoval v anketě tak má příležitost.

SEB COVERUJE KATY PERRY

2. června 2010 v 15:40 | Kamusa |  SEBASTIEN LEFEBVRE
Sebastien opět přidal na svůj twitter prfil novou písničku neboli MLOG, kde coveruje písničku Katy Perry konkrétně písničku California Gurls. Navíc Sebastien vyhlásil takovou "misi", jestli se o této písničce Katy Perry vyjádří a přidá mu k ní komentář, tak pro nás Sebastien uspořádá twitcam! :)  A my mu můžeme k tomu napomoct, a posílat odkazy na tuto písničku přímo Katy na její twitter. :)
Mimochodem je moc hezky nastříhaná a Sebovi to tam moc sluší :-P :)) :-D