Květen 2010

ROLE MODEL na cestě... :)

30. května 2010 v 18:24 | Kamusa |  NEW
Ahoj! :-)
Omlouvám se, ale design pořád ještě není plně dodělaný, ale v tomto týdnu už by měl být hotov. Chtěla jsem se vám pochlubit, že konečně budu mít nějaké to Role Model oblěčení .. :) Dneska jsem si objedla mikinu a trička, takže až přidou tak Vám je určitě ukážu ;-)... Už se na ně moc těším, bude to první kousek od RMC, takže doufam, že budou hezký :) Jinak abych nezapoměla, nové CD Simple Plan je na cestě a Warner Canada si již poslechlo nové písně Simple Plan! Takže SP by měli jít v nejbližší době do studia a nahrávat nové songy... Nového CD by jsme se měli dočkat někdy koncem září... Tak se mějte 

Songs About GirlsLove, Angel, Music, BabyA Public Affair

NOVÝ DESIGN NA CESTĚ...

26. května 2010 v 16:38 | Kamusa |  NEW
dfadfs
Ahoj! :) Již delší dobu pracuji na novém designu a plánuji, že bych se zase dala do opravy blogu... Protože tento blog dlouho zanedbávám:(. Design zatím není ještě úplný, chybí mu ještě nekolik malých(velkých) dodělávek a bude to! :)
Pak se můžete těšit na mnoho nových věcí. Plánuji otevřít sekci - designy Simple Plan, které si budete moci volně stáhnout, obnovení SP crew a spřátelených blogů. Jinak kdo si mě z SB vymazal nebudu tu zkoumat... nejspíš oběhnu ty oblíbená SB a ostatní smažu a pustím se do nových... Takže sledujte tento blog a v krátkém čase čekejte velký nášup novinek o Simple Plan  ;-) ..

* zde je malá ochutnávka designu. Líbí se vám? :)

Black Eyed Peas - 16.5 ♥

18. května 2010 v 18:44 | Kamusa
Toto mírná odbočka od Simple Plan, ale musím se zde o ní zmínit. V neděli jsem byla na koncertě Black Eyed Peas, který se mimořádně povedl. Bylo to vážně skvělé, Jak jste také mohli vidět v televizních novinách o požadvkách a technice BEP, kterou si přivezli. Na tuhle extravagantní show nikdy nezapomenu a musím říct že BEP jsou vážně úžasní :) Stání jsme měli u podia takže velmi blízko a dokonce se nám povedlo i dobré místo přímo ve předu takže jsem maximálně spokojena a přidávám ještě jednu moji fotku :). Jinak kdo by chtěl o Black Eyed Peas vědět neco víc tak se podívejte na www.blackeyedpeas.cz

fd
Také nezapomenu jak se na nác Will.I.Am usmíval :-P :)♥

HAPPY BIRTHDAY - PIERRE and FRENCHIE

9. května 2010 v 18:20 | Kamusa |  NEW
Ahoj omlouvám se, ale nešel mi internet a k tomu ještě ani blog.cz nevím čím to bylo, ale každopádně jsme přišli o 31.narozeniny Pierra a 26.Frenchiho (Patrick Quimet) což je technik a velice dobrý kamarád  SImple Plan... Takže tímto jim přeju dodatečno všechno nejlepší, hodně zdraví a mnoho úspěchů s nadcházející deskou. :)