Prosinec 2009

HAPPY NEW YEAR!!!

31. prosince 2009 v 23:11 | Kamusa |  NEW
Ahoj... Takže dneska tu máme Silvestra.... :-) a za chvilinku se vrhnem do nového roku 2010 :) Takže všem přeju hodně lásky, štěstí a zdraví a taky hodně zážitků se Simple Plan :P :-)¨Doufám, že příští rok to s tímto blogem bude jeste lepsí... Takže se mějte krásně a užijte si toho Silvestra a i rok 2010 :-)

Kamusa


ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE

24. prosince 2009 v 13:45 | Kamusa |  NEW
Všem Vám přeji šťasné a Veselé Vánoce, hodně zdraví, lásky a štěstí. A ať máte všechny dárky co jste si přáli( hlavně ty od Simple Plan). :)Krásně si užijte svátky a mějte se hezky. :) Ahoj :)

BENÁTSKÁ NOC...!!!?

10. prosince 2009 v 14:37 | Kamusa |  NEW
Mám pro vás velice dobré zprávy... :)
Na simpleplan.cz se objevil článek o banátské noci... Benátská noc je festival, který se koná každý rok.18. ročník festivalu Benátská noc 2010 se uskuteční 30. července až 1. srpna 2010 a mezi mnohými kapelami se údajně také mohohu objevit Simple Plan! Nic není zatím jisté, ale také to nemůžeme vyloučit... zde si můžete přečist dotazy organizátorům,,,: nezbývá než jen věřit, že to vyjde... :)

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné vidět nějakou z následujích kapel na BN: Nickelback, Simple Plan, Sum 41, Three doors down, Linkin park či Blink 182?
ODPOVĚĎ: Jednu možná ano

Dobrej, chci se zeptat kdy bude zveřejněna první zahraniční hvězda. A za 2. moc prosím o kapely Nickelback a Simple Plan.
ODPOVĚĎ: Kapely začneme zveřejňovat koncem roku 2009.

Chtěla jsem se zeptat, jestli na příští BN budou kapely Mandrage, Rybičky 48 a Imodium? A ze zahraničních jestli jsou možní Simple Plan a Sum 41? Děkuji za odpověď.
ODPOVĚĎ: Všechny kapely jsou na širším seznamu

Paramore alebo Simple Plan.. prosím :) je to aspon trochu realne?:)
ODPOVĚĎ: Reálné sice ano, ale záleží na mnoha okolnostech....:)

Šlo by pozvat Kanadcke kapely Nickelback a Simple Plan a dale sirenii nebo tristaniia slovencky Elán, Desmod nebo neco podobneho a z Čech Turboa Imodium zkuste o tom popřemýšlet dík
ODPOVĚĎ: Některé kapely jsou v jednání...:)

více na www.benatskanoc.cz