Září 2009

ROZHOVORY, VIDEA, VLOGY neboť co nám za týden uteklo...

18. září 2009 v 20:20 | Kamusa |  NEW
Ahoj zdravím mé zbylé příznivce... Vím vubec nestíhám obíhat a tak a proto bych vás chtěla poprosit, když si mně nekdo smaze tak at mi to dá vdět... :) Jinak abych začala s novinkami... Chuck Comeu 17. září oslavil své 30. narozeniny...CHtěla bych mu popřát všechno nejlepší, hodně úpěchů, zdraví, hodně nových fanoušků a desek... :)

Sennheiser Soundfest - také bych sem se mela zmínit o této akci, kterou právě náš Jeff Stinco moderoval... Kazdý rok kanada vybírá jednu garážovou kapelu, která pak dostane příležistost si zahrát na Sounfestu... Zde se můžete podívat na krátké video, kde Jeff vyhlašuje víteze a to konkrétně kapela These Silent Waves..


You are Here (Sebstien Lefebvre) - A konečně zde mame kvalitnější cover Sebastienovi desky...

Pierre V Bravu- Ano bohužel pierre bouvier se objevil opet v časopise Bravo... Mozna se divite ze řikám bohužel... Víme že už minulý článek a vůbec všechny články o SP v Bravu byli blbosti, myslím že dnes to jeste korunovaly. Bravo se zabívá prvním líbáním hvězd zde si můžete přečíst co napsali o Pierrovi...:
Pierre Bouvier (30), Simple Plan: "Doopravdy zamilovaný jsem byl v patnácti a z líbání jsem měl docela nahnáno! Ale pak jsem zjistil, že jsem vyšiloval zbytečně! Když jsou v tom city a je to opravdové, jde to samo!"

-raději nebudu komentovat...

Vlog Sebastiena - Aby jsme si trochu zvedli náladu tak tu pro vás mám vlog od Seba... Zde se můžete podávat :D

Musique Plus udělala rozhovor s Pierrem Bouvierem- Bohužel video je ccelé ve francouštině... :), ale i tak ho můžete zkouknout :)FALL FOR YOU !!!

9. září 2009 v 21:05 | Kamusa |  NEW
ifallforyoucover.jpg

Ano už je to tady včera vyšel nový singl Sebastiena, který má nazev fall for you... Mohli jste si jeho cover poslechnout na Sebovým myspace... Momentálně je ke stažení na iTunes, ale pro kanadské obyvatele, brzy by však měl být i pro ostatní země. Doufá m že se Vám bude líbit :) Mějte se! JInak se omlouvám ze jsem vůbec nechodím¨, ale vázne nestíhám ¨tak si mně pls nemazte :-) budu vám vděčná :D

Kamusa

Happy birithday Pate

9. září 2009 v 21:02 | Kamusa |  NEW
Takže dnes bych chtěla popřát všechno nejlepší Patrickovi Langosiosovi k jeho 29. narozeninám. Patrick je jak se říka šestým členem SP, jejich technik, kameraman, tour manager, prodavač merche a mnoholetý kamarád SP. Přesto že je ted dělá Minique Plus stále zůstáva s kluky v blízkém kontaktu. Doufám, že se mu i nadále bude dařit :) .. Happy Birithday! :)

PODROBNOSTI K NOVÉMU ALBU (SEBASTIENA)

3. září 2009 v 18:13 | Kamusa |  NEW
cover


Sebovo EP nese název You Are Here / Vous Êtes Ici (v překladu - "Ty jsi tady"), obsahuje 7 písní a mělo by vyjít v říjnu:

1 - Decoler (1:30)
2 - Comatose (4:00)
3 - La Nouvelle Vie (3:21)
4 - Good Night (3:02)
5 - I Fall For You (3:47)
6 - Life Goes On (3:09)
7 - The One (2:39)
A zde je vlog který k tomu Seb napsal :)
Dobré zprávy pro všechny!

Takže tady to je!

Nový layout, obal alba a EP verze písní. Pro vás již žádné demo verze. Můžete si stáhnout malý kousek z tohoto alba a užít si ho.

Single "I FALL FOR YOU" vyjde 8.září, takže se ujistěte, že si ho najdete na iTunes, až vyjde.

Také brzy natočím vlog a také sem dám světovou premiéru úplně prvního MLOGu!

Brzy zjistíte, co to je.

Je tu pořád hodně věcí, které se musí rychle na tomto layoutu upravit, takže to se mnou vydržte. Přál bych si abych se býval ve škole naučil HTML. To mi se mi teď určitě hodilo mnohem víc než chemie.

No, to je pro zatím vše. Užijte si vše zmíněné.

Váš přítel,

Sébastien Sebastien taky natočil video na které se můžete podívat zde. (link)

NAROZENINY...

1. září 2009 v 13:17 | Kamusa |  NEW
Takže jak jsem řikala že doplnim ty nejduležitější věci tak by jsme meli začít... :)
Nejdřive bych chtěla dodatečně popřár Jeffovi všechno nejlepší, hodně další úspěchů k jeho 31. narozeninám. :) Potom bych chtěla dodatečně popřát Davidovi též to nejlepší a hodně štěstí xD k jeho 29. narozeninám :) A tady vám dám pár fotek u Jayovi svatby. Podle Pierrova twitteru se Jay (Pierruv bratr) oženil 22.srpna v den Jeffových narozenin.
25615602.jpg

25076476.jpg(Jeff kouká na video od brazilských fanoušků k narozeninám :) )