Srpen 2009

ZPĚT DOMA!!!

31. srpna 2009 v 14:40 | Kamusa |  NEW
Ahoj!!! Tak už jsem konečně doma :) Jak už jsem řekla zmeškané novinky nebudu dohánět,ale ty nejdúležitější sem dám :). Dovolená byla super, ale škoda že už skončila... Dneska už na to kašlu možná se sem dostanu zítra a jeste neco přidám ... Jdu si užít poslední den prázdnin a vy si ho taky užijte.. (a zase se vratte a nemažte si mně někdy snad zajdu a všechny objehhnu a na ty zbylé komenty odpovím)
Mějte se!

DOVOLENÁ 20. 8 - 30. 8

19. srpna 2009 v 19:55 | Kamusa |  NEW
Ahoj omlouvám se v posledních dnech nejak vůbec nestíhám :(. Zítra odjíždím na dovolenou do Řecka a vrátím se až před koncem prázdnin. A myslím, že začátkem školy se sem také tolik nedostanu. Ale ted po dobu dovolené by měla na skos zaskočit kamarádka a trochu mně nahradit. Nebudou však přibývat žádné články jen Vám někdy odpoví na komentáře. Novinky, které promeškám sem potom nebudu dávat takže začnu od znova :). Jeste jednou se omlouvám a Doufám, že na tento blog nezapomenete a budete sem chodit xD. Mějte se tu hezky a AHooj.

Kamusa

SEBOVY ODKAZY

14. srpna 2009 v 12:13 | Kamusa |  SEBASTIEN LEFEBVRE
http:// STRÁNKA SEBASTIENA

http:// TWITTER SEBASTIENA

http:// FACEBOOK SEBASTIENA

http:// MYSPACE SEBASTIENA

http:// MYSPACE MOTH

SEBOVY NOVÉ STRÁNKY

14. srpna 2009 v 12:09 | Kamusa |  NEW
v POSLEDNÍ DOBĚ si Sebastien zakládá strašně moc nových stránek a tak podobně tak jsem se rozhodla, že udělám samostat nej článek - sebovy stránky xD

Nejdřív ty neejnovější :)


a zde je samostatná stránka Seba na které se jeste pravuje (desing by BArnik)

Sebastien na FACEBOOKU

14. srpna 2009 v 11:17 | Kamusa |  NEW
Sebastien si založil facebook a vy můžete sledovat jeho novinky co přidáva zde. :)

PIERROVI FOTKY Z TWITTERU

14. srpna 2009 v 11:06 | Kamusa |  PIERRE BOUVIER
Takže možná už jste si všimly v přeminulém článku jsem přidala twitter odkazy na členy SP. A tam se také objevil twitter Pierra, ano je to tak Pierre si založil svůj twitter! :) A zde jsou fotky které na twitter přidal :)


22872302-90ee595233542eb524ed1747bde1e0bb_4a82e249-scaled.jpg
22814069-a4ebcbf60d784ddf2f0323be4409839f_4a8246aa-scaled.jpg
Photo_7.jpg

FESTIVAL Saint-Jean-sur-Richelieu

14. srpna 2009 v 11:03 | Kamusa |  LIVE PHOTO
Ahoj mám pro vás nekolik fotografii z tohoto festivalu kde také vystoupily SP se svou předkapelou The NEW SITIES.

fotky SP:

22513330-a731b01e99efadf49683c1718b80ce14_4a8158cf-full.jpgs the NEW SITIES

backstage.jpg

22188201-2ce8c2b3ca6410705d806c693cfd5091_4a7e02f2-scaled.jpgthe new sities!


A nakonec vlog od The NEW Sities :)


TWITTER PROFILY

14. srpna 2009 v 10:50 | Kamusa |  SIMPLE PLAN
twitter SIMPLE PLAN

twitter PIERRA

twitter SEBASTIENA

twitter CHUCKA

twitter PATRICKA

twitter ROLE MODEL CLOTHING

twitter FRENCHIEHO

twitter BARNIKA

NOVÝ DESING

7. srpna 2009 v 12:27 | Kamusa |  NEW
Jak už vyplívá z nadpisu, připravila jsem nový design ale opět zatím jen na mém starém blogu. Původně jsem nechtěla nový dělat, protože tenhle je ještě celkem mneokoukaný, ale chytla mně můza a tak jsem ho měla skoro hned hotový. Je to docela jinej design nez jindy. Je světlej, dosavadní designy byli spíše tmavé. Tak douufám, že se Vám bude líbit. Podívejte se na nej ZDE a napiste mi názor sem do komentářů anebo do komentářů tam. :) děkuji ahoj

NOVÝ VLOG!!!

6. srpna 2009 v 12:42 | Kamusa |  NEW
ANO je to téměř neuvěřítelné ale kluci po dlouhé době natočily nový vlog! Spíše tedy Chuck a Sebastien objeví se tám také i Pierre :) JInak tento klip je točen v tourbusu:)


ROZHOVORY - Pierre, Sebastien

6. srpna 2009 v 12:39 | Kamusa |  NEW
Takže pro Vás mam mnoho novinek takže objevil se nový rozhovor se Sebastienem pro BUM interactiv (doporučuji přečíst) dozvíte se několik málo novinek o novém albu :)

Po jejich rozsáhlém turné, během nějž navštívili i Brazílii, kluci ze Simple Plan pracují na svém čtvrtém albu, které bude následovat za jejich eponymním albem z roku 2008. Tato pop punková kapela již začala psát materiály pro své nové album a jestli vše půjde posled plánu, půjdou do studia na podzim nebo v zimě, aby nahrli album, které by mělo vyjít na jaře nebo v létě 2010. Ani toto je ovšem nezastavilo od koncertování v průběhu psaní alba. Tady je rozhovor s kytaristou Sebastienem Lefebvre:

Pro své album Simple Plan jste se pustili do hodně spoluprací a některé z nich byly prvotřídní. S kým byste chtěli spolupracovat na svém čtvrtém albu?

Hrozně se mi líbilo spolupracovat s Bobem Rockem a Davem Fortmanem. Tyto dvě spolupráce byly velice uvolňující a milé. Dave Fortman je párty zvíře a je vždy připraven jít ven a užívat si s klukama. Bob Rock má velice dobrou pracovní morálku. Opravdu se mi líbí zvuk toho alba. Chtěl bych s nimi pracovat znovu, ale je tu hodně nových producentů, kteří jsou také velice dobříl, takže uvidíme.

Písně z vašeho nejnovějšího alba, Simple Plan, obsahují různá poselství o tom, že má člověk vzít svůj život do svých vlastních rukou a o tom, že má sílu něco změnit. Kdo stál za těmito moudrými slovy?

Myslím si, že je to tak trochu práce všech, protože když pracujeme jako skupina, tak si uvědomujeme, že jestli tyto věci člověk nevezme do vlastních rukou, tak se nestane vůbec nic. Ikdyž máte za sebou nahrávací spolčnost, nebo to a to, jestliže nepřijdeš s vlastními nápady, není nezbytné, že pokročíš tam, kam bys chtěl. Myslím si, že ty texty pocházejí odtud, z naší trochu rebelské strany našich niter. Být v hudební kapele je něco nekonvenčního. Šance uspět jsou pořád velice malé. Mezi těmi nesčetnými alby, která byla vydána, je možná tak pět známých. Takže se často snažíme dostat ven poselství, že jestli opravdu chceš něčeho dosáhnout, máš možnost.

Jaké to bylo mít v Brazílii bodyguardy?

Upřímně řečeno nám to přišlo hrozně zábavné, protože je to jediné místo na světě, kde je musíme mít. Bylo to fakt super pořád někam chodit s bodyguardy všude kolem. Na to nejsme zvyklí, protože to není v povaze naší kapely. Normálně po koncertech chodíme ven za našimi fanoušky. Ale tam je to trochu nebezpečné, když tam jdeme sami. Ale stejně jsme si to v Brazílii moc užili, většinou kvůli fanouškům. Je to jedno z mála míst, kde se ten dav opravdu hrozně rozdivočí, narozdíl od Mexika nebo několika míst v Asii. Ti fanoušci jsou opravdu horliví a vášniví. Je to opravdu velice speciální a exotické.

Která píseň tam nejvíc rozpumpuje dav?

Ke konci show vždycky Pierre přijde se svou kytarou a donutí lidi zpívat. Když je na řadě dav, aby zpíval, dají do toho vše. Perfect a Crazy opravdu rozparádí celý dav. Vlastně je rozparádí i ostatní písně, ale ke konci show, když jdeme spíš do akustických songů, tak je je slyšet úplně nejvíc.

Jakou nejšílenější věc pro vás fanoušek kdy udělal?

Naši fanoušci za námi často cestují, i létají, jen aby nás viděli hrát. To mi přijde naprosto šílené! Kdybych pocházel z Anglie, neletěl bych se podívat na kapelu, která hraje v New Jersey! Ale jsou tu lidé, kteří to dělají. Japonci, kteří se na nás jezdí podívat do Austrálie, Brazilci, kteří jezdí do Itálie.

Za jakým umělcem bys letěl, abys ho viděl hrát?

Musím říct, že na tohle jsem měl štěstí; už jsem se setkal s umělci, které miluju ze všeho nejvíc, hlavně Wyclefa Jeana v Německu, Bon Joviho v Japonsku, Björk v Anglii. Jsou tu kapely, se kterými jsme měli tu čest se setkat a i jiné, jejichž koncerty jsme viděli jako jejich fanoušci v davu. Viděl jsem je na místech, které by byli jinak nemožné. Vlastně, na veškerá tato setkání přišlo jen proto, že jsme byli na turné. Kromě toho nevím, jestli bych za nimi takto cestoval. Potkat své idoly může někdy z jejich kouzla trochu ubrat.

Když potkáváte své idoly, uvědomujete si, že tito umělci jsou úplně normální lidé, jako kdokoliv jiný?

To je vtipné. Je tu hodně lidí, které nikdy v životě nepotkám, kvůli jejich image. Chci vidět jejich koncerty jako fanoušek jejich hudby a líbí se mi ten fakt, že už to dál nepůjde. Ale pak jsou tu punk rockové kapely, které byly našimi idoly v posledních letech, přátelé, které jsme mohli potkat, kteří stojí nohama při zemi. Teď přeýšlím o Joeym Capovi, zpěvákovi Lagwagon. Opradu jsem se tehdy hrozně těšil, až ho potkám na světovém turné. Kluci z Rancid jsou také strašně milí a stojí nohama při zemi. Dokonce jednou hráli na pódiu a měli na sobě trička Simple Plan! Jsou to opravdu moc dobří lidé.