Červenec 2009

Simple Plan CREW on twitter !

31. července 2009 v 13:18 | Kamusa |  NEWTwitter logoTwitter logoTwitter logoTwitter logoTwitter logo

Ahoj takže jak už vyplívá z názvu... Simple Plan CREW je na twitteru! Ti z vás, kteří mají twitter mně mohou pronásledovat a to na http://twitter.com/simpleplancrew. Twitter se stal nejpoužívanějším komunikačním prostředkem v poslední době a používají ho už i hvězdy. Najdete tam téměř všechny členy Simple Plan a také mnoho a mnoho kapel, celebrit, politiků a dalšího... Ti co jeste twitter nemají mohou si ho založit na twitter.com. :) Mějte se

ahoj

AVATARS (members)

30. července 2009 v 13:24 | Kamusa |  EXTRAS

kopíruj s ikonkou :)

STARŠÍ FOTKY (2oo2-2006)

28. července 2009 v 13:59 | Kamusa |  TOGETHER
Image de spfan77
Image de simplyplan
Image de didi3
Image de didi95
Image de loulou3222
Image de loulou3222
Image de goodcharlottemade
Image de julia
Image de choupinette2892

Nic nového...

28. července 2009 v 13:16 | Kamusa
Zdravím... U SP se ted nic moc neděje a tak se Vám chci aspoń omluvit, že stále nefungují ty klikací ikonky už vážně nevím jak to opravit, link je správný a myslím, že i postup mam správný xD. Kdyby nekdo veděl jak na to tak mi určitě napiste do komentářů jinak psala jsem i administrátorovi, ale žádná odezva a ani funkčnost, prozatím jsem dala odkazy na všechny rubryky pod menu ale je to ošlivý tak se to pokusím spravit. Jinak jestli budete chtít klikat na ikonky - jde to, ale musíte stránku budto obnovit a nebo kliknout na link a zmáčnout enter. Jedině tak se vám tam objeví požadovaná rubrika. Nevím čím toje... Jinak kdo jeste nehlasoval nebo může hlasovat klidně znovu o nejoblíbenějšího člena SP. Taky bych moc ráda uvítala nové členy v SP Crew. :) Budu moc moc ráda když se někdo přidá a jeste víc, když náš neoficiální fanclub zviditelníte bannerem, který najdete zde (tam sei můžete přihlásit). Mějte se :)

GALLA HOMAGE A RBO

23. července 2009 v 12:10 | Kamusa |  LIVE PHOTO
Ahoj zde je pár fotografii z programu Galla homage kde Simple Plan zpíívali nekoik hitů kapely RBO.
Zde jsou fotky(jak se nám SP pěkně vymodili xD):(20.7.2009)

18834072.jpg
_resize_picture_portalCAQJ826F.jpg

ZPĚT...-MOTH VE VIDEOKLIPU BFS

23. července 2009 v 12:07 | Kamusa |  NEW
Ahoj jak ste si možná všimly dlouho jsem tu nic nového nepřidala, bylo to proto, že jsem byla na chvíli u babičky na prázzdninách, ani jsem vám to nedala vědět tak se omluvam a doufam že si mně nikdo nesmaznul. :) Jinak mam pro Vás novinky. Man of the hour se objevili v klipu kapely Bowling for soap. A to tak, že se nápis man of the hour objevil na bezdnách, když kapela hraje. Tady se můžete podívat na video. Děkuji SimplePlan.cz za tuto iformaci.


Jinak souvislost mezi touto kapelou a MOTH:
půvpdně měli MOTH nahravat Patrick, Sebastien a Jaret Reddick(člen kapely BFS). K natačení však nedošlo a show natačí jen Patrick se Sebastienem. :)


Jinak ti co jeste nehlasovali v ankete o nejlepšího člena SP bych poprosila aby hlásli :D. díky.

Kamusa

DAVIDOVI NOVÉ VLASY

18. července 2009 v 14:21 | Kamusa |  DAVID DESROSIERS
Ahoj zde jsem našla 2 nové fotky z různých M&G z Bromontu a tak... Na nich jsou vidět nové opět černé vlasy Davida, teda spíše jen na jedné na té druhé má čepici, ale je jisté, že je má opět černě a krátké xD podívejte se sami...


(omlouvám se za dočasnou poruchu fotek xD)

SIMPLE PLAN CREW // APPLY

17. července 2009 v 12:03 | Kamusa
Takže zde se můžete přihlásit do SP crew. Podmínkou však je abyste aspon trochu poslouchali SP nebo o nich měli blog a tak dál... Do naši crew se však mohou přidat i lidi bez své stránky. Do komentářů mi napište přezdívku případně stránku a proč SP posloucháte. Budu moc ráda když se přidáte...Žádné pravidla nemám, ale byla bych moc ráda kdybyste dali odkaz na svůj blog, aby se přidalo co nejvíce lidí. Pokud takto učiníte dejte mi vědět. xD Není to normální spřátelení (to smněřujte sem vždy do prvního článku), ale je to jen proto, aby lidi věděli, že také někdo poslouchá SP xD. Pokud tedy dáte na svůj blog odkaz na mojí stránku budu moc ráda, ale nedávejte ho do affs... děkuju.

ZDE JE SEZNAM LIDÍ, KTEŘÍ JSOU V CREW:

Kamusa http://

Terrysa http://

Chuck http://

Lefebvre http://

pawla http://

SebikElik http://

Pierre http://

Aduš http://

AngieRyan http://

Canadiangirl http://

Sebby /////

_Renč@_ http://

SP LuC http://

weronika-desrosiers http://

Terr*  /////

↓↓↓↓↓zviditelni naši crew tímto bannerem↓↓↓↓↓SIMPLE PLAN CREW

17. července 2009 v 11:59 | Kamusa
Ahoj, takže jsem na tomto blogu založila mojí vlastní Simple Plan CREW.

CREW= skupina, osazenstvo

Tato crew slouží k tomu aby jsme ostatním lidem ukázali, to co viznáváme. xD
Simple Plan taky mají založenou svojí vlastní oficiální CREW, je to vlastně oficiální fanclub
Simple Plan. Můžete se podívat ZDE a tak jsem si řekla, že udělám něco podobného
neoficiálního na tomto blogu.

NOVÝ DESIGN!

16. července 2009 v 14:02 | Kamusa |  NEW
Ahoj! takže dnes už je konečně tento design nastaven na blogu. Stále ale není jeste dokončen chci jestě udělat jiné barvy písma a položku CREW, kterou udělám zítra. Včera jsem tento design dělala 5hodin a dnes 3. Tak pro dnešek už končím a zítra ty poslední věci doladím. Doufám, že se Vám líbí a dobře zobrazuje. Kdybi jste měli se zobrazením nějaký problém zmačněte F5. Jinak stále mi jestě nefungují klikačky na v horním boxu. Adresa je dobrá, ale nevím čím to je, že se mi to neezobrazí, tak moc prosim napište mi sem jestli to jde vám na to kliknour a jestli se zobrazí požadovaný rubky!.Moc by mi to pomohlo jinak jak jste si mohli všimnout nové crew. Chci tady založit takový fanlub ve kterém budou lidi kteří poslouchájí SP. Jak jsem řekla vše dodělám zítra, ale vy mi prosím napište jeslti vám jdou ty klikačky. je to důležitý. Díky. Kamusa

NOVÝ DESIGN, NOVÁ CREW

15. července 2009 v 20:05 | Kamusa
Ahoj všichni už dělší dobu pracuju na novém designu... Ještě není uplně dokončen, ale během zítřka bych ho měla dodělat, protože jsem si na něm dala opravdu záležet tak jsem ho zatím nastavovala na mém 2. blog, který vůbec nepoužívám. SIMPLEPLAN-ROCK.BLOG.CZ můžete se tam podívat a napsat jaký je a co mu třeba chybí. Taky si tam musíte všimnout nové ikonky - CREW. nechte se překvapit v dalším článku... xD a určitě napiště jak se Vám líbí.

NOVINKY OHLEDNĚ NOVÉHO ALBA

11. července 2009 v 17:38 | Kamusa |  NEW
bum INTERACTIF píše:

Členové Simple Plan již pracují na svém čtvrtém albu, které bude následovat jejich eponymní album z roku 2008, Simple Plan.

Kytarista Sebastien Lefebvre řekl, že se tato pop punková kapela moc těší, až se znovu vydá do studia.

"Jsme strašně nadšení, píšeme tolik, kolik jen můžeme."

Jejich nejnovější album zahrnovalo především spoustu písní o lásce, ale co inspiruje kapelu teď?

"Píšeme o věcech, kterými procházíme během turné spolu se svými přáteli. Většinou hovoříme o politických věcech. Ty byly vždy jedním z cílů Simple Plan. Jsme velice zpolitizovaní, ale neplánujeme se do těchto věcí moc míchat. Je jednodušší mluvit o našich životech a o tom, co vidíme kolem sebe," říká Sebastien.

Když se Bum Interactif ptal kytaristy, kapela se ještě nerozhodla, jakým směrem by s tímto projektem chtěli jít.

"Až budeme mít tak 4 nebo 5 písní hotových, myslím, že budeme vědět, kam naše album bude směřovat a pak to tak uděláme. Zase začneme s někým spolupracovat, moc rád bych pracoval s novými lidmi."

Jestliže všechno půjde dobře, čtvrté album Simple Plan by mělo spatřit svět v první polovině roku 2010.

CALGARY (Kanada)

11. července 2009 v 17:34 | Kamusa |  LIVE PHOTO
03~30.jpg
08~17.jpg09~17.jpg10~18.jpg06~23.jpg
DAVID OPĚT NA ČERNO

11. července 2009 v 17:15 | Kamusa |  DAVID DESROSIERS
Na youtube se objevili videa z koncertu v Charlottetown kde nedávno Sp koncertovali a na nich je zachycen David z obarvenou hlavou na černo! Myslím že je ta černá lepší... xD no podívejte se sami.


ODJÍŽDÍM NA DOVOLENNOU!

4. července 2009 v 7:50 | Kamusa |  NEW
Ahoj všichni! Dneska odjíždím na týden na dovolenou :) Takže mi sem pořád chodte, ale pls nemažte si mně na komentíky z minnulého článkku už nestihnu odpovědět tak až přijedu... Možná se sem dostanu i behem tejdne jestli tam bude existovat slovo něco jako internet :D :D kdyžtak vám pak dám vědět ahoj !!