Březen 2009

NOVÝ DESIGN

29. března 2009 v 13:28 | Kamusa
ullala
Takže konečně po dlouhé době tu je nový design. Doufám že se vám líbí? Postupem času sem pak dam jestě nějaký doplnky a tak ale ted nemam moc čas takže mi pište komenty jak se vám líbí...:)

SP brazil Awards

28. března 2009 v 19:10 | Kamusa
Image

BRAZÍLIE, BRAZÍLIE A BRAZÍLIE

28. března 2009 v 19:01 | Kamusa |  NEW
A ZASE BRAZÍLIE. :(

:D

Je toho prostě strašně moc . a stale oo tom samim takže bojkotuji brazilské turné pač na ně pěkně žárlim oni si SP tak užívajj...

no ale přece jenom něco co se netýká brazílie-

Celosvětoví fanoušci se dohodly že budou slavit SP den. Slaví se každý měsíc 28. o SP den se má každému přát stasný sp den, nosit sp tričko, poslouchat sp a tak dál....takže já se mile ráda přidám a doufám že vy taky :)

ahoj


20090325131713_8051_large.jpghezký boty...

20090325131713_8050_large.jpghezkej boty...:D

ZEBRA OPĚT V MODĚ & BRAZILSKÉ TURNÉ

21. března 2009 v 15:25 | Kamusa |  NEW
Ahoj jak už jistě víte Simple PLan projíždějí křížem krážem celou brazílii a je toho strasně moc a moc fotek a tak a protože já to všechno nestíhám zpracovávat tak se můžete podívat na sp.cz. Ale jak už jsem se jednou zminovala že David se dal obarvit tak ted zse další novinka David opět přichází k zebře:D Vrací se tak o 5 let zpět kdy ze sebe téměř zebru nesundal a měl blond vlasy:D
tady je důkaz:


Mějte se ahoj

VLOG z venezuely & DAVID

17. března 2009 v 17:07 | Kamusa |  DAVID DESROSIERS
Tady je jedna fotka z toho koncertu z Bromont jak sem vám sem dávala to video je to vážně pěkný!:
davidwithouthat.JPG děkuji sp.czPatrick natočil nový vlog tady je:
ale ve francouštině:(


tady je překlad ---za překlad díky sp.czPat: Vítejte ve speciálním vydání Objectif Coulisses. Příští dva týdny budeme v Brazílii a Venezuele sledovat Simple Plan. Právě jsme přistáli ve Venezuele. Chucku, jak se máš?
Chuck: Mám se skvěle. Bude to sranda.
Pat: Nejde to skvěle, protože jsme právě zažili dlouhý let, přistáli jsme, je tu půlnoc a my tu čekáme na naše zavazadla.
Chuck: Nejsme na pláži. Nejsou tu žádné supermodelky.
Pat: Ne, nejsme na pláži. Vzal jsem si s sebou sandále, ale pořád mám na sobě své boty. A dnes večer už se toho asi nic moc nestane.
Chuck: Ano, bude to nuda, nuda, nuda.

Seb: Sebastien Lefebvre v autě tady ve Venezuele, v Caracasu. Jak vy venezuelaňané řekli, v Caracasu!
Jeff: Vypadá to, že se jsou naše zavazadla támhle na prodej.
Seb: Trvalo to dlouho, než jsme se dostali z letiště a teď prodávají naše zavazadla (směje se), ale bude to dobrá show.

Pierre: Teplota je perfektní. Ideální pro večer. Hezký malý večer. Je vlhko, ale ne příliš horko, ani ne příliš zima, prostě perfektní. Chce se mi z toho spát.

Seb: Přijeli jsme na letiště v Montrealu ve 13:00, první let byl v 15:30 do Toronta, jen krátký jednohodinový let a pak nám to trvalo 5 hodin, než jsme se dostali sem, přistáli jsme asi v 23:00. Teď je 1:30 ráno a zastavili jsme se v hotelu. Zatím jsme neviděli nic. Zítra máme naplánováno hodně rozhovorů od 13:30, takže si myslím, že bychom ráno měli něco stihnout. Ptali jsme se tu každého, na CO bychom se měli rozhodně zítra ráno jít podívat, protože máme jen několik hodin v Caracasu a nikdo nám nebyl schopen odpovědět, vypadá to, že tu asi nic není.

Pat: Toto je opravdu realistické Objectif Coulisses.
Chuck: Nelžeme vám.
Pat: Naneštěstí je dnešní večer nudný, ale můžeme říct, že náš let byl úspěšný. Přistáli jsme.
Chuck: Ano, letadlo přistálo.
Pat: Takže to je pro dnešek asi vše.
Chuck: Ale ještě jsme nedošli k celnici.
Pat: Ne, takže by nás mohli zatknout.
Chuck: Ještě jsme vlastně oficiálně nevstoupili.

Seb: Takže, zítra vstáváme brzo ráno, asi v 10, nasnídáme se a pak se půjdeme projít po městě, abychom viděli, jak vypadá. Dobrou, jdu spát!

Pat: Zítra ráno pojedeme do Caracasu a ukážeme vám to tu. Do té doby, zůstaňte na stránce. A občas si ji obnovte.
Chuck: Už to přichází.
Pat: Jsme zpátky!
Chuck: Ahoj!

OFICIÁLNÍ FANOUŠEK SIMPLE PLAN

17. března 2009 v 16:59 | Kamusa |  NEW
Zdravim

Musim vám to sem prostě napsat protože z toho mam uplně děsně velkou radost!!!!!!!!!!
jsem oficiálním členem fan clubu SP! Dneska mi přišly ty věci a jsem z nich uplně unešená jsou tam použité trsátka a jedno je podepsané od Seba!Mam uplně strašnou radost!!! a tady je ta fotka


a tady detailek na ty trsátka:


THE NAKED BROTHERS BAND, DAVID NA BLOND A ROLE MODEL AUTOGRAMIÁDA

16. března 2009 v 13:33 | Kamusa |  DAVID DESROSIERS
mÁM PRO VÁS velkou novinku!! David se nechal obarvit na BLOND!!!!vážne mu to moc sluší tady je video určitě se koukněte david si tam sundá klobouk asi v čase 2:30


Abych táky nezapomenula zmínit David si zahrál ve filmu the nakedbrothers band a tady je krátké video kde se spíš představí neni ze seriálu..

Click to view full size image

NO a nakonec SP v pátek měli autogramiádu v obchodním domě Simon´s kde byla ukázana nová kolekce Role Model clothing


tady je pár fotek:

4~2.jpg
Click to view full size image

Click to view full size image


Click to view full size image


Prosba

10. března 2009 v 13:39 | Kamusa
Ahoj!
Omlouvám se ale vůbec nestíhám blog ted jsem začala marodit takže moc nemužu na počitač, můj blog už dekší dobu zaostává a tak jsem to chtěla nějak napravit. Myslela jsem že si udělám new design, připravila jsem si všechny věci obrázky ats a docela to dobře i vymyslela ale nemam žádný program na zpracování měla jsem zoner photo ale to mi vypršelo prosím vvás kdybyste vědli nebo měli nějakej dobrej tip na dobrý program tak mi sem i písněte kdybi byl k dostání na internetu nějaká freeware.Ale hlavně aby tam šlo do jednoho obrázku přidávat další. Byla bycch mocky ráda kdybyste mi napsali do komentářů :)


mějte se ahoj

NOVÉ TETOVÁNÍ SEBASTIENA!!

2. března 2009 v 20:35 | Kamusa |  SEBASTIEN LEFEBVRE
NA sp.cz se objevila jedna věc- Sebastien má nové tetování!!! na boku:

canad.jpg

fotka je z Hallowenu a bohužel jiné asi nejsou... počítá se ale stím že budou nové z Barbadosu nebo Z Brazílie takže se nechme překvapit :)

JInak toto je už druhé tetování jedno má na levém kotníku a to nápis SP - na video jak se nechal tetovat se můžete podívat na mém starém blogu - kamusasp.blog.cz


A ještě jedna věc Kapela Reset bude na jeden zase spolu a to na 10. výroči pořadu 123PUNK - takže doufám že budou super videa jsem osobně zvědavá protože videa kapely reset ( kapela ve které působil Pierre a Chuck) moc k vidění nejsou... tak se mějte a ahoj..