Leden 2009

MC LARS A PIERRE

30. ledna 2009 v 12:38 | Kamusa |  PIERRE BOUVIER
Jak už jste se mnozí asi dozvěděli Pierre zpíva na novém album s MC LARS. Zpívá tam refrén jje to vážně mooc pěkná písnička poslechnout si ji můžete zde
a stáhnout zde

A také Simple Plan pro nás po dlouhé době natočily nový vlog z all star game!Jinak zítra jestli se dostanu k počítači bude vyhlášení nej člena SP jak už jsem se zminovala takže mate poslední šanci hlasovat!!!!

ALL STAR GAME

27. ledna 2009 v 14:39 | Kamusa |  LIVE PHOTO
Díky SP.cz vám sem přidam nekolik nových fotek a videii. Nejdřív tu nejduležitější:)

Zde je David v trenkách a po hodně dlouhé době vidíme jeho ostříhané vlasy!!!!!musím přinat že vypadá líp nejdřív jsem myslela že je to Seb:Da další:
Click to view full size image

Click to view full size image

Click to view full size image

Click to view full size image
Mladý Pierre

23. ledna 2009 v 11:44 | Kamusa |  PIERRE BOUVIER
pierre_saxo.jpg
Kdopak ho pozná???

Jinak před nedávnem jsem přidala novou anketu za pár dní vyhlásím nejoblíbenějšího člena SP. Takže kdo jeste nehlasoval tak at neváhá a hlásne:)

MOTH fotky

20. ledna 2009 v 14:53 | Kamusa |  OTHERS
Protože tu nemám jestě fotky MOTH tak jsem se rozhodla že jsem nějaké dám:)
tady jsou:
Click to view full size image

Click to view full size image

Click to view full size image

Click to view full size image

Click to view full size image

:D
Click to view full size image

T-Music

17. ledna 2009 v 18:39 | Kamusa |  NEW
Jak už mnozí víte Simple PLAN jsou v t-music chart s písní Save you. Poprvé Simple PLAN v hitparádě vylítly z novinky na 1. místo!!!! je to vážně super tak pro ně nezapomente hlasovat!!


JsEm ZpĚt

17. ledna 2009 v 18:14 | Kamusa |  NEW
Ahoj omlouvám se ale strašně dlouho jsem tu nebyla jak už jsem se minule zminovala tak jsme měli zkouzkové období a k tomu ještě lyžák:) Ale ted už jsem zpet a doufám že to tu budu aktualizovat tak obden. Teda doufám ptotože z lyžáku jsme se vrátily s důtkama a 2 z chování takže nevím jak dopadnu. Lyžák byl vážně velmi zajímavý:DDD Jakožto další " pokračovatelé " jsme se prostě nesměli vrátit bez nějakého postihu:D ne to byla sranda. Prostě gympl je zlobivej ale už k tématu na ty komenty se budu snažit odpovědět. Omlouvám se že jsem vám nechodila na blogy prostě to nešlo, dneska jsem se vrátila tak to snad napravím:))

SP v t-music chart

9. ledna 2009 v 18:16 | Kamusa |  NEW
Takže konečně se Simple Plan objevili v české hitparádě s videoklipem Save you, nezapomente pro ně hlasovat at postoupí zatím jsou v novinkách


Fotka Pierra v Bravu

9. ledna 2009 v 14:12 | Kamusa
Ahoj!! Takže konečně po dlouhé době Simple Plan nebo spíš Pirre v časopise. V Bravu které višlo 8.ledna je fotka Pierra tady máte scan
Jinak se omlouvám dlouho jsem tu nebyla, nestíhala jsem to tedko ve škole je zkouškový období a to se prostě nedá na ty komenty co jste mi sem napsali asi nestihnu odpovědět tak se nezlobte a kdybi si mně někdo mazal s sb tak mi to prosím napište:( Jinak zítra jedu na lyžák tak tu nebudu ale nezapoměnte na mně a komentujte tady na ty komenty už odpovím protože až přijedu z lyžáku tak už bude trochu klidek:) doufam... Tkaže se mějte hezky a ahoj:)

VĚCI OKOLO SP

3. ledna 2009 v 19:36 | Kamusa |  SIMPLE PLAN
  • ROLE MODEL CLOTHING:

Pierrova, Chuckova a Patrickova značka oblečení. Založena v roce 2002.Dnes už ji můžete najít i v kamených obchodech a to v Kanadě a také ve Vídni.
oficiální stránka:RMC.com


  • MAN OF THE HOUR:

Je to show Sebastiena a Patricka(vysílána na internetu). Založena asi v roce 2002.

Man Of The Hour - Oficiální stránka MOTH
MOTHH's MySpace - Oficiální MySpace MOTHH (taky oficiální MySpace Patricka a Sebastiena)
Man Of the Hour Hour - Oficiální YouTube MOTHH

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

  • RESET:

Skupina Reset se vytvořila v roce 1993 a byla to myšlenka Pierra Bouviera a Chucka Comeau. Původní název byl Stone Garden. Poté, co objevili v roce 1995, že existuje i jiná, více populárnější skupina, která se nazývala také Stone Garden, se skupina přejmenovala na Roach.

Po kráte pauze, se skupina rozhodla sjednotit se. Rozhodli se, že jejich předchozí jméno už jim nevyhovovalo, a proto začali hledat jméno nové. Nakonec se rozhodli pro Reset, protože se resetovali (reset = vynulovat).

Prvními členy skupiny Reset byli Pierre Bouvier (zpěv), Phil Jolicoeur (kytara, zpěv), Charles Comeau (bubny) a Jean-Sebastien Boileau (bassová kytara). Natočili desku "No Worries" o 12 písních (úspěšné byly např. Why, Go Away a Concern). Album bylo natočeno studiem Morin Heights (Quebec).

O pár let později, Jean-Sebastien opustil skupinu, stejně jako Chuck, který kapelu opustil kvůli nekonečným hádkám s Pierrem. Reset poté přibrali Adriana Whitea, bubeníka z Vancouveru, jako náhradníka za Chucka. Pierre se věnoval i bassové kytaře jako dodatek ke zpěvu.

Natočili desku "No Limits". Album ukazuje evoluci skupiny. Pierre opouští Reset kvůli odlišnostem mezí ním a Adrianem. Žádný ze zakladatelů Reset už ve skupině není. Pierre byl nahrazen Davidem Desrosiersem. Phil potkal Davida na show a okamžitě se mu zalíbil.

Charles Comeau (předchozí bubeník) se setkal s Pierrem náhodou na show a rozhodli se vytvořit spolu novou kapelu. Kapelu nazvanou Simple Plan. Přizvali mezi sebe také Sebastiena Lefebvre, Jeana-Francoise (Jeffa) Stinco a Davida Desrosierse. David opustil Reset, aby začal hrát v Simple Plan. Bez informování o tom Phila a Adrian opustil skupinu, protože je nerad vedl. Byl nahrazen Juliánem Blairem (bubeník X-Broad).

Od roku 2001 se kapela rozhodla spíše věnovat pop-punku než punku, v roce 2004 vydala CD Radioactive a v roce 2008 CD No Intensity. Kapela existuje dodnes a nynějšími členy jsou Philippe Jolicoeur, Martin Gendreau a Claude Plamondon.

tento článek o reset byl zkopírován ze simpleplan.cz :)
----------------------------------------------------------------------------------------------------
FILM NEW YORK MINUTE:

Simple Plan ve filmu New Your Minute (minuta v New Yorku). Hlávními postavami tohoto filmu jsou dvojčata Mary-Kate a Ashley Olsen. Mary-Kate se ve filmu představuje jako velká fanynka Simple Plan - má však také založenou svou vlasní kapelu. Usiluje o to se dostat na koncert Simple Plan v New Yorku a tam producentům podstrčit demo nahrávku její vlastní kapely. Ve filmu se objeví část koncertu Simple Plan, kde se nachází nakonec obě sestry.

rok natáčení: 2004

http://www.blogigo.co.uk/simpleplan_lover/entry/17/groupnym7je.jpg

LIDI KOLEM SIMPLE PLAN

3. ledna 2009 v 19:24 | Kamusa |  SIMPLE PLAN
PATRICK LANGOIS:

v kapele:
web / merch / fotograf / kameraman / TV zpravodaj

Mohli jste ho vidět ve většině videoklipů SP a v Praze:). Se Sebastienem má vlastní televizní show - Man of the hour. Od nedávna pracuje také jako zpravodaj( ne u SP).

narození: 9.9.1980

LACHELLE FARRAR:

Lachelle je Pierrova snoubenka chodí s ním už přes 5 let. Mohli jste ji vidět po boku Pierra na udílení cen MMVA.

FRENCHIE:

Je to technik SP. Mohli jste ho vidět také v Praze stále tam pobíhal:)

FERD JEROME:

-přezdívaný Barnik
Stará se o vzhledy stránek SP( designér)

PRODUCENTI ALB:

David Fortman- Simple Plan
Bob Rock- Still not getting any


OSTATNÍ:

Deliah - Pierrův pes
Gary Greenbraum - fanoušek SP který má na kontě víc jak 100 koncertů (byl i v Praze)

Role Model slevy

3. ledna 2009 v 19:07 | Kamusa |  NEW

Role Model slevuje až o 70 procent an yvbrané zboží ale pozor je to jen do konce ledna:)

ANKETA

1. ledna 2009 v 13:01 | Kamusa |  NEW


S novým měsícem je tu i nová anketa :)


je to jednoduché: který člen Sp se vám líbí nejvíc??a když si kluk a nejsi na kluky tak hlasuj podle toho jak je ti sympatickej :D Pak bude vyhlášen nejoblíbenější člen SP.Takže hlasujte :)